ارکاتولوژی

نمی دانم از چه سو است که هر پديده ای که در ايران وارد می شود سريع در راستای مخ زنی جوانان اين ديار قرار می گيرد و مجالی می شود برای خودنمايی دوستان مذکر و مونث برای يکديگر جهت يافتن ماوايی عاشقانه .

  اولين بار که با سايت ارکات از طريق دوستی آشنا شدن آن را مکانی برای يافتن دوستان قديمی و جديد ديدم و در آن عضو شدم .در ابتدا هم همينگونه بود و هر از گاهی دوستان و آشنايان قديم و جديد را در اين مجموعه می ديدم و با اضافه کردن آنان با ليست دوستان مجالی برای يادآوری اين عزيزان در ذهن ، فراهم می آوردم .

اما با گذشت مدتی اين مکان تبديل به جايی برای خودنمايی و يافتن دوستان جديد ! شد يعنی عملی دقيقا بر عکس رسالت اصلی اين سايت .

کافی است دختر يا پسری باشی با بر و رويی مناسب اين ايام و چند عکس از خودت در سايت بگذاری ، به آنی ليست تو پر از درخواست عضويت دوستان جنس مخالفی می شود که اگر چند و چون اين بذل عنايت را بپرسی خوشتیپی تو را بهانه می کنند و خواهان عضويت در ليستت می شوند .

 و وای اگر دختر باشی و چنين کرده باشی که بايد هر روز سيلی از اسکرپ ها را پاک کنی که تو را با فلان بازيگر و بهمان دخترک زيبا رو مقايسه کرده اند و خواهان دوستی با تو شده اند .از آن خنده دار تر عاشقت هم می شوند و از خيال روی تو خواب هم بر خود حرام می کنند .

 البته دخترکان اين ديار را هم بد نيامده از اين اوضاع و بعضی تمام عکسهای زيبای خود به انضمام تمام برجستگی و فرو رفتگی های تنشان را در آلبوم خود عرضه می کنند و با افتخار از دوستداران مجازی خود می گويند و از آن طرف آقايان هم عکس ماشين و موبايل و عضلات پيچ در پيچ خود را با نمايش می گذارند و با لبخندی که تمام ۳۲ دندان را به نمايش گذارده خواهان دختران جوان برای دوستی گرديده اند .

  از جالب ترين اتفاقاتی که در اين ارکات ديدم دخترکی بود که عکس مونيکا بلوچی را جای خود قالب کرده بود و پسران نابغه ديار ما هم از او گفته بودند و فدايش شده بودند و نرد عشق باخته بودند .

  اين افعال درد است بيماری است که در سرزمينی که جوانان آن تنها در سر سودای زير شکم دارند و به قول خود مخ زدن از جنس خالف ديگر چه مقالی برای اعتراض به چگونه بودن مهيا می شود .

دوستی ناراحت از بی توجهی ما به دنيا و روزگارمان شده بود  . دوست عزيز آخر با چنين وضعيتی مجالی برای زندگی می ماند ؟

axaxd-2.jpg  از زمانی که گفته ام بلاگ زاغارت برای خودم بوده نمی دانم چه کسی در پی انتقام از من بود که آمد و بلاگ من را سوراخ کرد و رفت پی کارش برويد ببينيد چه کرده اند با اين بلاگ بيچاره

axaxd-2.jpg دوستان گلی که آدرس من در ارکات رو خواسته بودند بفرماييد اين هم آدرس

/ 69 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ملا حسنی در کانادا

سلام مجدد لطفا به آدرس ایمیل جدید بفرستید: mollahcanada@yahoo.ca نمیدونم چه اشکالی هست که وقتی اکانت را درست میکنم و خارج میشوم دوباره که میخوام وارد شوم پسورد را نمیشناسه

زینب

سلام، خوبی؟... من یه بار واسه یکی عکس نیکول کیدمن فرستادم گفتم این منم اونم باور کرد!!!!

zorba

سلام روزبه جان..روز خوش.. باهات موافقم..اما در مورد کامنتت هم بايد عرض کنم که راستش بعضی وقتها فکر ميکنم ما ادمها توی دنيای مدفونی داريم زندگی ميکنيم که..../ برقرار باشی

گلهاي آفتابگردان

شيطوون توام بدعکسی نذاشتی ها !!!! ولی خوب اون موقع که من ادت کردم عکست زياد جالب نبود ... من از پندارت خوشم اومد

ميترا/قاب عكس

پستم پاک ميشه نه کامنت شما!!‌:)) البته اونم شرمنده با پستم ميره. خوبم شما خوبی؟

narges

سلام ! موضوع جالبی را مطرح کردی ٬البته اين پديده منحصر به orkut نيست ...در همين وبلاگستان هم از اين جور افراد که فقط به دنبال جنس هستند کم نيست !! درک تفاوت مجازی بودن اين گيتی با دنيای حقيقی برای برخی بسيار سخت است ....شــــــــاد زی !

Funny's M

تنها از همين چيزای اينترنت بدم مياد ... والا رفتن تو کوچه و متلک پروندن از اينکار بهتره !!!!!! والا بی معنی ترين کاری که ميشه کرد اينجوری دوست پيدا کردنه ...

narges

salam rozbeh jan omidvaram khob bashid matalebeton enghadr kamele ke harfi baraye goftan baghi nemimone joz inke fogholadeid ba inke 1 mahe ke ba belageton ashna shodam vali kheili aloooooooooooooooooooooooe azizam ta in melat ba zire shekameshon be halakat naresand vel konesh nistan .chizi joz afsoos baraye in melat namonde man golchine harfatono baraye dostam mifrestam in ke az nazare shoma iradi nadare bazam mamnon & movafagh bashid