يکسال پيش اولين مطلب حاصل از فکرم را ، در وبلاگی نيمه جان که با نوشته هايی عاشقانه ، از سر سيری هر از گاهی سياهش می کردم ، رسما وارد عرصه وبلاگ نويسی شدم .

در اين يکسال از دغدغه هايم ، حرفها يم ، دردها و گهگاه آرزوهايم نوشتم . دوستان بسياری در اين رهگذر يافتم که از بهترين هايم شدند . فکرم رشد کرد، تغيير کرد حتی دچار استحاله شدم و امروز دليل بودنم را چيزی جز شکم و زير شکم يافته ام .

در اين بين با ياران هم کيش و هم جنس هم آوا شدم برای رسيئن به خواسته هايی که حقش می ناميم فرياد زديم و در همين فرياد ها به سرودی نغز رسيديم و طنين همين سرود باعث شده همين صفحه کوچک قسمت عظيمی از ذهنم را اشغال کند .دغدغه ام باشد ، برايش ارزش قائل شوم و به آن بينديشم .

وبلاگ گفتار نيک يکساله شد يکساله که نه بهتر است بگويم يکسال است به بلوغ رسيده و الا سه سالی از ثبت آن می گذرد که در زمان ماضی تنها هذيانهای عاشقانه ذهنی راسيست بود که غمش غم نان بود و اندک عشقی و خرده تاريخی مبهم و پر دروغ از گذشته ای که ساخته و پرداخته قومی هميشه شکست خورده بود . با مخاطبينی اندک که امروز چنين نيست و همين مخاطب مسئله ای شده تا با احتياط دست بر کی برد ببرم مبادا کلامی رنجه ای در دل دوستی پديد آورد .

اينها را نوشتم تا هم يکسالگی را بيان کرده باشم و حرفی گفته باشم با دوستان و هم اينکه خبر بدهم که به زودی دات کام می شوم و پرشين بلاگ را ترک خواهم کرد پس به جا است تا حرمت ميزبان به جا آورم و از مديران اين سايت که با ايجاد اين فضا سهمی به سزا در ارتقای سطح فرهنگ ايرانيان داشته اند تشکری کرده باشم .

کماکان در خدمتتان هستيم و با کلام سقيل گاهگاهی سوهانی بر ذهن والايتان خواهم کشيد .

axaxd-2.jpg  اين هم عکسی است که پنجشنبه صبح در حال رفتن به محل کار آن هم پشت رل و در هنگام رانندگی گرفتم

/ 86 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
pargolak

هووووم.اينجا رو از روی يک زاغارت پيدا کردم.يک زاغارت انقدر فوق العاده بود که آرشيوش رو همون موقع خوندم.توی ارکات هم ادت کردم:)

Khojasteh

سلام و تبريک! آری گفتار نيک توام با پندار نيک و در کنار اين دو رفتار نيک طی اين مدت سازنده بوده. تا باد چنين بادا! موفق و مويد باشی. به ديدن برف بيا.

نازخاتون

تبريک تبريک روزبه جان. اين عکس خيلي قشنگه ها!

علیرضا

سلام روزبه خان .......خوبی ؟ منو یادته ؟ اما من هنوز شما رو یادم مونده .......

*_.-._ELi_.-._*

ساموليک . ۱: تولد گفتار نيک مبارک ( ما که تازه آشنا شديم ) ۲: ايشالله زود تر دات کام بشی و يه شيرنی هم ما بيفتيم ( خدا آرزومندان را ... ) ۳: عکس باحالی بود ... ۴: چقدر پر حرف شدم من ؟!!

Tila

روزبه جان يکسالگی مبارک به اميد صد سالگی .

sara

روزبه جان سلام وب لاگ جالبی داری من اون رو به خيلی از دوستام معرفی کردم /آرزومند آرزوهاي تو سارا

lila

سلام.امروز وبلاگتان را ديدم و کلی حظ بردم.شما بازی با جملات را خيلی ماهرانه بلديد.از طعنه و کنايه‌ها به خوبی در نوشته‌ استفاده می‌کنيد.به اميد دريافت بهترين‌ها از زندگی.