خوب به سلامتی پرشين بلاگ هم درست شد ودوستان بلاگ نويسی که از اين سيستم استفاده می کنند نفسی به راحتی کشيدند .اما خودمانيم نبود اين فضا عجب در چشم می آمد و اين چند روز چقدر نبودشان احساس می شد . خوب اين هم از فضای مجازی ما است که اينچنين شيفته مان کرده و نبودش دچار ناراحتی مان .

بگذريم، گفته بودم که دومينی گرفته ام و می خواهم بلاگم را به آنجا ببرم ، فضا را گرفته ام و برای راه اندازی بلاگ از آنجا که تنها ديزاين و گرافيک می دانم و آگاهی من از برنامه نويسی همان قدر است که از تسليحات نظامی بلاروس ، منتظر عنايت مسعود خان عزيز هستم که صد البته ايشان تا به حال هيچگونه لطفی از بلاگ نويسان دريغ نداشته و به زودی بلاگ هايم به اضافه يک فتوبلاگ را در آنجا راه اندازی می کنم .باشد که خوشايند خلق و خدای فراهم آورم !

axaxd-2.jpgجمعه گذشته به همراه فرناز و جاويد و گلناز به مراسم پوينده و مختاری رفتيم ،‌هوايی سرد و قلبهايی فسرده فضايی غم انگيز فراهم آورده بود آن هم در قبرستانی در توابع کرج و از آن سرد تر حضور کمرنگ جماعت بود که انگار هر سال پاک کنی از عادت زدگی بر جمع می کشند که من به شخصه به آنان حق می دهم .

چهره های شناس بسيار کم بود و دوستانی هم که سخن گفتند تکرار سخن سال گذشته کردند و در اين بين تنها سخنان استاد بزرگوار عمران صلاحی شوری نصفه نيمه بر لبان حضار جاری ساخت .

گلنار کاملتر نوشته و عجيب آنکه دوستان آمده اند و فحش خواهر و مادر داده اندش که چرا به اين جور جاها می روی و بعد کار بدتر می کنی و برای ما می نويسی .

axaxd-2.jpgهفته گذشته در جايی بودم و خانمی از اساتيد دانشگاه جامعه شناسی شهيد بهشتی هم حضور داشت آن هم استاد همان درس .

خانم  استاد دانشگاه، پوينده را نمی شناخت .حقا که در اين دانشگاه را بايد گل گرفت .

axaxd-2.jpgاز مرگ تنها مجری شجاع تلويزيون بسيار غمگين شدم از کودکی ترانه ای را که خوانده بود دوست داشتم و حتی يک بار در مدرسه اجرايش کرديم .

طنين صدايش در گوشم زنگ می زند هنوز و مرگش را باور ندارم، بعد از حسين پناهی حالا او، انگار اين زمانه تاب تحمل دلشدگان ندارد و يکی يکی سرندشان می کند .

 

/ 54 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
maloosak

سلام روزبه جان مثل هميشه عالی بود

*_.-._ ELi _.-._*

سلام . منم به خاطر مرگ اون مجری خيلی متاسف شدم ... گرچه بيشتر بايد به حال و روز زنده ها تاسف خورد ، نه ...

Az Tajikistan

سلام دوستم،روزبه جان.....اما چرا از خورشيد کمک نميگيری؟...موفق و پيروز باشی.

ميترا

آدم دلش برا پرشين بلاگ تنگ ميشه گاهی.... مرسی از ايميلت.. اورکاتمم حذفيدم ديگه ميلای دوستامو گم کردم . به هر حال وبلاگستان نويسنده های خوب زياد داره من برم ککشم نميگزه!‌((:

شبنم

خوب حقيقت امر اينه که من هم پوينده رو نميشناسم! خوب مستی و راستيه ديگه!؛)...در مورد مساله ايدز هم باهات موافقم

روشنک

سلام خوبی؟ خوشحالم که پرشين بلاگ شما هم راه افتاد . (:

mohsen

سلام٬ آقا روزبه! خسته نباشی٬ به شما لينک دادم٬ اگه خواستی لينک بده ... ممنون.

e.dj

من يه دوست دوختر خوب ميخواهم تشکر خداحافظ

shiva

سلام روزبه جان.اميدوارم توپ توپ باشی.. ميخواستم اگه می تونی لينک سايت نت اسپورت رو هم تو لينکات بذاری ..مجله ورزشی اينترنت که من منيجرش هستم. مرسی از لطفت